2171 відгук

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (68) 831-53-36
"Марципан"-интернет магазин кондитера

Помічники на кухні

В даному розділі представляємо різні кухонні дрібниці.

в виде галереив виде списка

Якісні помічники на вашій кухні

Завжди є привід зазирнути в магазин кондитерських інструментів: тут завжди можна знайти велику кількість різноманітних дрібниць і корисних речей. А їх на будь-якій кухні необхідно велика кількість. Звичайно, без деяких аксесуарів можна обійтися, адже без них якось обходилися наші бабусі і дідусі. Але з ними готувати набагато легше і швидше, кулінарний шедевр виходить більш приємним на вигляд.

Інтернет магазин «Марципан» купитипропонує багатокухонні аксесуари:

·       силіконовий інвентар – лопатки, пензлики, віночки, ополоники;

·       аксесуари для роботи з яйцями – пристрій для відділення жовтків від білків, форми для яєчні, яйцеварки;

·       набори кавових ложечок;

·       кулінарні кисті різних форм з натуральною щетиною;

·       розм'якчувач для м'яса (тендерайзеры);

·       ваги кухонні;

·       форми для викладки салатів і гарнірів (металеві);

·       інвентар з нержавійки – лопатки для тортів, ложки для морозива.

Але це не всі товари, оскільки асортимент інтернет магазину кондитерських приладдяпостійно оновлюється і розширюється. Тому заходьте частіше, щоб першим ознайомитися з новинками і першим їх купити.

Какими преимущества отличаются аксессуары для кухни, представленные в «Марципане»? В первую очередь, это их практичность (изделия легко моются), они долговечные, красивые на вид. Выполняют их из материалов, которые могут контактировать с пищевыми продуктами, являются безопасными и инертными. Во-вторых, ими легко пользоваться, поэтому с такой задачей справиться профессиональный кондитер и аматор, обожающий эксперименты у плиты. В-третьих, они пригодятся на любой кухне – домашней, ресторанной, они облегчают жизнь повару и его помощникам. Ну а в-четвертых, стоимость этих принадлежностей очень доступная, поэтому не пробьет брешь в семейном бюджете. Если покупать кондитерский набор, а не подбирать по отдельности каждый аксессуар, то можно дополнительно сэкономить.

Интернет магазин «Марципан» предлагает высококачественную продукцию по конкурентоспособным ценам, вежливое обслуживание, грамотную консультацию и оперативную доставку в любой уголок Украины. Купив однажды кухонный инвентарь у нас, вам захочется возвратится к нам снова.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner